Žalūzijas

Diena nakts žalūzijas pakešu logiem

Rullo žalūzijas Dienas Nakts – tā ir principiāli jauna rullo aizkaru sistēma. Tajā tiek izmantots apeciāls svītrains dubultaudums . Minētajā audumā necaurspīdīgas avītras krustojas ar caurspīdīgām. Tas dod iespēju ne tikai paslēpties no gaismas, bet arī regulēt gaismas plūsmu. Tāpēc rullo žalūzijas Diena – Nakts ir horizontālo žalūziju brinišķīga alternatīva. Jāatzīmē, kā atšķirībā no horizontālajām žalūzijām rullo aizkari neuzņem putekļus, jo žalūzijām Diena – Nakts ir speciāls putekļu atvainojošs sastāvs, tāpēc to kopšana ir ļoti vienkārša.

Žalūzijas audums Diena – Nakts var būt ierīkots jebkurā rullo žalūziju sistēmā t.i. rullo žalūzijas Diena Nakts var būt ierīkotas katrā loga atvērumā, kā arī visam logam kopumā.

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel. 26 80 08 80 : e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai (noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums, konsultācijas nolūkos – 20 Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel. 26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var mūsu ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Homestyle” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē, ka, pasūtot rullo žalūzijas salonā “Homestyle”, jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

© 2022 Homestyle.lv