Žalūzijas

Dubultās romiešu žalūzijas

Romiešu žalūzijas ir oriģināls logu aizsegu risinājums, kas pašlaik iekaro arvien lielāku popularitāti arī pie mums. Galvenā priekšrocība – var izmantot praktiski jebkura veida audumu arī nedegošus, kas īpaši piemēroti virtuvei. Audumu piesūcina ar īpašu šķidumu pret izbalēšanu un deformāciju.Taču vēl kāds bonuss – īpašais un neatkārtojamais izskats – romiešu žalūzijas veido elegantus viļņus, kuru formas nav iespējams atkārtot parastām aizkaru krokām.

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel. 26 80 08 80 : e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai (noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums, konsultācijas nolūkos – 20 Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel. 26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var mūsu ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Homestyle” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē, ka, pasūtot rullo žalūzijas salonā “Homestyle”, jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

© 2022 Homestyle.lv