Žalūzijas

Horizontālās koka žalūzijas

Horizontālās koka žalūzijas kļūst arvien populārākas laikā, kad priekšroka tiek dota dabīgiem materiāliem un izmeklētam izskatam. Šīs žalūzijas ir arī kvalitatīvi izgatavotas – tas tiek rūpīgi apstrādāts, krāsotas, pārklātas ar anti-ultravioleto staru lakas kārtu pret koka oksidāciju.

Galvenās priekšrocības ir ne tikai dabiskie materiāli un krāsas, bet arī to spēja vasarā saglabāt vēsumu, bet ziemā siltumu telpā. Jāizvairās tās ievietot telpā, kur gaisa mitrums ir lielāks par 60% - piemēram, virtuvē.

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel. 26 80 08 80 : e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai (noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums, konsultācijas nolūkos – 20 Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel. 26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var mūsu ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Homestyle” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē, ka, pasūtot rullo žalūzijas salonā “Homestyle”, jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

© 2022 Homestyle.lv