Žalūzijas

Horizontālās žalūzijas

Horizontālās alumīnija žalūzijas joprojām ir vienas no vispopulārākajām – tās ir praktiskas, drošas un funkcionālas. Pieejamas visdažādākajās krāsās, turklāt tās neizbalēs saulē pat pēc vairāku gadu lietošanas. Šīs žalūzijas ir arī viegli kopjamas.

Horizontālo žalūziju pieejamie joslu platumi: 16 un 25 mm – atkarībā no logu izmēra iespējams izvēlēties pašu piemērotāko. Tām ir vienkārša konstrukcija, ar vadības mehānismu, augšējā karnīzē, ko darbina ar kaprona diegu un nofiksējamu apakšējo līsti.

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel. 26 80 08 80 : e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai (noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums, konsultācijas nolūkos – 20 Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel. 26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var mūsu ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Homestyle” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē, ka, pasūtot rullo žalūzijas salonā “Homestyle”, jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

© 2022 Homestyle.lv