Žalūzijas

Horizontālās žalūzijas PVC logiem

Pieejamas ISO horizontālās žalūzijas, kas paredzētas tieši PVC jeb plastikas logiem. Galvenā atšķirība no cita veida žalūzijām – īpaši pielāgota augšējā karnīze, kas piekļaus žalūzijas cieši pie loga, neatstājot atstarpi. Tas nodrošina ērtu lietošanu un atbrīvo vietu uz palodzes.

Šo ISO horizontālo alumīnija žalūziju joslas ir 16 vai 25 mm platas, materiāls nepakļaujas deformācijai temperatūras vai mitruma iespaidā, ar antistatisku īpašību un viegli kopjamas.

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel. 26 80 08 80 : e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai (noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums, konsultācijas nolūkos – 20 Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel. 26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var mūsu ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Homestyle” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē, ka, pasūtot rullo žalūzijas salonā “Homestyle”, jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

© 2022 Homestyle.lv