Žalūzijas

Plisse žalūzijas

Viens no modernākajiem logu aizsega risinājumiem šobrīd. Plisē žalūzijas ir brīvi krītošas ar fiksētu augšējo daļu. To galvenais bonuss ir lielā formu daudzveidība un tas, ka plisē žalūzijas ir viegli pielāgojamas un aizņem maz vietas. Šim žalūziju veidam pieejama arī plaša audumu izvēle.

Plisse žalūzijas iespējams uzstādīt: pie sienas vai pie griestiem virs loga, nišā vai stikla pakešu logiem vai pie mansarda (Velux) logiem.

Ir vairāku veidu plisse žalūzijas:

  • nolaižamas no augšas uz leju
  • uzvelkamas no lejas uz augšu
  • sastāv no diviem dažādiem audumiem. Ir iespējams izvēlēties pilnībā necaurspīdīgu (BlackOut) vai ļoti plānu audumu, kas labi laiž cauri gaismu.

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel. 26 80 08 80 : e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai (noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums, konsultācijas nolūkos – 20 Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel. 26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var mūsu ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Homestyle” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē, ka, pasūtot rullo žalūzijas salonā “Homestyle”, jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

© 2022 Homestyle.lv