Žalūzijas

Kasešu rullo žalūzijas

Rullo jeb ruļļu auduma žalūzijas ir lielisks žalūziju un aizkaru labāko īpašību apvienojums. Tas ir pie loga ērti piestiprināms cilindrisks rullītis (kasete) no kura izritinās audums, ar pacelšanas mehānismu – tā tiek vadīta ar ķēdīti.

Rullo žalūzijas ir arī ļoti piemērotas visdažādākajām dizaina izpausmēm – tās pieejamas visdažādākajās krāsās vai ar zīmējumiem, ar dažādu gaismas caurlaidību.

Žalūzijas piestiprina cieši pie stikla, neļaujot audumam krokoties vai nokarāties, kad logs tiek atvērts. Tās ir ērtas un vienkāršas lietošanā, labi regulē apgaismojumu.

Rullo – kasešu žalūzijām mēs izmantojam pārbaudīto Vegas sistēmu, kas viegli vadāma ar ķēdīti, un ir nofiksējama jebkurā augstumā, turklāt vadotnes pielīmētas vertikāli, tādējādi turot audumu pie stikla praktiski jebkurā loga pozīcijā.

Apdares krāsu iespējams piemeklēt atbilstošu loga krāsai, tāpēc Rullo – kasešu žalūzijas neizcelsies uz kopējā fona un saplūstot ar logu, kļūst nemanāma. Tādējādi pēc uzstādīšanas žalūzijas kļūst par vienotu loga noformējuma elementu.

Rullo auduma katalogs

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel. 26 80 08 80 : e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai (noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums, konsultācijas nolūkos – 20 Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel. 26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var mūsu ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Homestyle” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē, ka, pasūtot rullo žalūzijas salonā “Homestyle”, jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

© 2022 Homestyle.lv