Žalūzijas

Vertikālās žalūzijas

Vertikālās žalūzijas kļūst arvien populārākas ne vien ofisos, bet arī dzīvojamās telpās. To galvenā priekšrocība ir plaša materiāla biezuma, faktūras un krāsu izvēle, kas palīdz īstenot vispārdrošākās idejas.

To dizainā tiek izmantotas platas vertikālās plākšnveida sloksnes (89 mm vai 127 mm). Šādu žalūziju priekšrocība ir vienkārša un oriģināla atvēršanas un aizvēršanas sistēma. Lai atvērtu vai aizvērtu žalūzijas pietiek vien pavilkt auklu.

Vertikālo auduma katalogs

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel. 26 80 08 80 : e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai (noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums, konsultācijas nolūkos – 20 Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel. 26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var mūsu ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Homestyle” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē, ka, pasūtot rullo žalūzijas salonā “Homestyle”, jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

© 2022 Homestyle.lv